Consul170

12-Doroga

Новости Партнеров

LogoP2PWTU-190

Перший Бориспільський АвтоКлуб (БАК)
Перший Бориспільський АвтоКлуб (БАК)
Сайт: http://avtoclub.vborispole.com
Форум: http://avtoclub.vborispole.com

Перший Бориспільський АвтоКлуб (БАК)

Історія заснування і розвитку Першого Бориспільського АвтоКлубу приблизно така: декілька ініціаторів ідеї створити таке собі об’єднання автолюбителів одного дня прийняли вольове рішення таки втілити ідею в життя. До цього додали наполегливість, віру в свої сили, одностайність думок та бажання. Так згодом і утворився Бориспільський АвтоКлуб (БАК), який на початку 2010 року відсвяткував свою першу річницю. 365 днів із життя клубу не минули даремно, а тому особливо приємно їх згадати у розрізі…

Офіційною датою створення Громадської організації «Перший Бориспільський АвтоКлуб» є 29 січня 2009 року, коли у засновників була мета, ціль і приблизний «план дій». Рік тому до цього списку додався досвід і чітке уявлення того, яким повинен бути цей клуб, чим повинен займатися, якими принципами керуватися і задля чого існувати.


Відтак, головною метою АвтоКлубу є об ’ єднання автовласників Борисполя, пропаганда дотримання правил дорожнього руху та культури на дорозі. А ще – активне спілкування, допомога і підтримка один одного, участь у житті міста та … життя за принципом родини, де кожен має свої обов’язки, завжди готовий прийти на допомогу іншим та знає, що і його не залишать у біді. Час існування клубу лише довів, що в основу було взято саме ті принципи.


Внутрішня структура:
Щоб був порядок і злагодженість, повинні існувати певні правила і контроль, тому діяльність БАК регламентується відповідним статутом.
Усередині діє ієрархічна система управління:
- президент клубу;
- рада клубу;
- члени клубу;
- кандидати в члени клубу;
- учасники клубу.

Основним місцем спілкування учасників Клубу є ФОРУМ. Там можна отримати вичерпну інформацію про діяльність та розвиток АвтоКлубу.

Сайт клубного автожурналу "Повний БАК - Бориспіль"

Контактная информация

Михалыч (Президент Клубу): 095 485-34-79

 
  Rambler's Top100