Consul170

12-Doroga

Новости Партнеров

LogoP2PWTU-190

«ЗАЗ-Козак»
«ЗАЗ-Козак»
Сайт: http://www.zazkozak.com
Форум: www.zazkozak.com

Львівський клуб власників антикварних  запорожців «ЗАЗ-Козак» засновано у Львові у 1983 році. Львівський клуб є, мабуть,  найстаршим і наймасовішим клубом власників «Запорожця ЗАЗ-965» на теренах колишнього Союзу. Запорожець ЗАЗ-965, який звикли називати «Горбатим». Перший легковий автомобіль випущений в Україні на Запорізькому комбайновому заводі в 1960 році.

Авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК» -- громадська організація, європейського зразка: має свій статут, гімн (у виконанні «Пікардійської терції»), герб, прапор, веб-сайт в Інтернеті та банківський рахунок. Клуб підтримує тісні зв’язки з аналогічними закордонними  та національними організаціями. Періодично клуб «ЗАЗ-КОЗАК» проводить різноманітні акції, серед яких слід виділити просвітницьку роботу з пропаганди вивчення школярами Правил вуличного руху та благочинні акції в сиротинцях та школах-інтернатах Львівщини.

Крім цього кожного року наш клуб робить кілька подорожей по Європі, основна мета яких знайомство з фанатами та клубами антикварних авто інших країн, налагодження тісної співпраці та відвідування різноманітних виставок. Можна сміло сказати що ми вже проїхали центрально-східну Європу та Прибалтику: Польша, Німеччина, Австрія, Люксембург, Бельгія, Франція, Словаччини, Чехії, Ліхтенштейн, Угорщина, Литва, Латвія, Естонія, Фінляндія, Росія. В планах на наступний рік подорож до Італії.

Стати членом клубу може кожен любитель запорожців, який шанує та доглядає своє авто. Ми є авто-фан-клубом виключно Запорожців моделі 965 ("Горбатий").  Засідання клубу відбуваються що 2 тижні.

Одним із свої завдань клуб вважає входження України до Міжнародної Федерації ретро-автомобілів (FIVA) та відродження перегонів на ретро-автомобілях історичною трасою довоєнних Гран-Прі Львова – «Львівський трикутник».

 

zaz_kozak_mini_GLAZOVYY

Контактная информация

Євгеній Кравс
067 900 1111
[email protected]
 
  Rambler's Top100